W tym miejscu pragniemy złożyć ogromne podziękowania, wszystkim właścicielom naszych adopcyjnych psów.

To dzięki Wam wiele z nich pierwszy raz w życiu zaznało ciepła i miłości, przekonało się, że człowiek to nie tylko ból i cierpienie.

Wierzymy, że kiedy przyjdzie czas odejścia one staną jak zawsze u naszego boku i razem przekroczymy bramy Tęczowego Mostu...

 

SAM
INDI
ALFRED

MILAN

HAMER

LILO
GUGO
HORUS
DREAM
JARIN
ARAGON
  
GEORG
 
STEFAN
 
                          TOSIEK                                 
                   
LENA
BORYS

VIPO


KASPER
GIZMO
 PORTOS
 DŻINO

MAX

 

ARES


ARES

 

BLACK JACK

 

DORA


BUDRYS


MERLIN
  

SZAFIR

SABA

OSKAR
 

RAUL

RAKIJA

RAMZES
 

LARSON

 MAX MAŁY KSIĄŻE

 

 

 

 

 

"Kiedy odchodzi zwierzę, które było szczególnie bliskie komuś, kto pozostał po tej stronie, udaje się na Tęczowy Most. Są tam łąki i wzgórza, na których wszyscy nasi mali przyjaciele mogą bawić się i biegać razem. Mają tam dostatek jedzenia, wody i słońca; jest im ciepło i przytulnie.

Wszystkie zwierzęta, które były chore i stare powracają w czasy młodości i zdrowia; te które były ranne lub okaleczone są znów całe i silne, takie, jakimi je pamiętamy marząc o czasach i dniach, które przeminęły. Zwierzęta są szczęśliwe i zadowolone, z jednym małym wyjątkiem: każde z nich tęskni do tej jedynej, wyjątkowej osoby, która pozostała po tamtej stronie. Biegają i bawią się razem, lecz przychodzi taki dzień, gdy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal. Jego lśniące oczy są skupione, jego spragnione ciało drży. Nagle opuszcza grupę, pędząc ponad zieloną trawą, a jego nogi poruszają się wciąż prędzej i prędzej.

To ty zostałeś dostrzeżony, a kiedy ty i twój najlepszy przyjaciel wreszcie się spotykacie, obejmujecie się w radosnym połączeniu, by nigdy już się nie rozłączyć. Deszcz szczęśliwych pocałunków pada na twoją twarz, twoje ręce znów pieszczą ukochany łeb; patrzysz znów w ufne oczy swego przyjaciela, który na tak długo opuścił twe życie, ale nigdy nie opuścił twego serca.

A potem przekraczacie Tęczowy Most – już razem…”